FRANCIE

FRANCIE - SÝRY

Jedinečné víno si zaslouží výjimečné sýry. Francie má prý 1 sýr na 1 den. Podnikněte spolu s námi výpravu do Francie plné sýrů.

FRANCIE - NÁPOJE

Francie není jen o vínech, ale své místo na výsluní mají i nápoje v podobě cognacu či pastisu. Poznejte spolu s námi Francii z jiné stránky.

FRANCIE - GASTRONOMIE

Francie je známá nejen pro svá vína, ale taktéž pro svou výjimečnou, jedinečnou gastronomii. Pokud Vás baví víno, ale i gastronomie, pak jste na správném místě.

FRANCIE - VINAŘSKÉ OBLASTI

Výjimečné vinařské oblasti si zaslouží výjimečnou pozornost. Zaměřili jsme se na ty, které jsou nejznámější. Proto vítejte v regionu Bordeaux,

FRANCIE - VINAŘSKÉ POJMY

Naučte se spolu s námi jedinečné pojmy, s kterými proklouznete hravě vinařskou Francií. Pronikněte spolu s námi do pojmů, s kterými se můžete setkat na láhvi vín z Francie.

FRANCIE - KLASIFIKACE VÍN

Klasifikace vín z Francie se řídí romanským systémem zatřídění, kdy je určující terroir. Poznejte spolu s námi problematiku a rozlište vína výjimečná, tradiční i běžná.

FRANCIE - HISTORIE VINAŘSTVÍ

Historie vinařství ve Francii je bohaté a dlouhé, stejně jako řada vín, které byste z této země měli ochutnat. Pevně věříme, že historie bude pro Vás stejně zajímavá, jako vína z Francie.

FRANCIE - ZEMĚ VÍNU ZASLÍBENÁ

Země, která je vínem prostoupená od severu k jihu, od východu k západu. Výjimečná vína, jedinečné vinařské regiony, typický terroir. Pokud toužíte po jedinečnosti, pak neváhejte a vstupte spolu s námi a nechte se unášet na vlnách informací z vinařského světa. Ze země, kde víno znamená mnohem více - ve Francii.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace