PROČ NAKUPOVAT PRÁVĚ U NÁS

Následující řádky Vám osvětlí, proč právě u nás nakupovat vína, destiláty či doplňky k vínu. V nabídce máme širokou paletu sortimentu významných vinařů a palíren. Samozřejmostí je orientace na Vaše individuální přání a služby profesionálního sommeliera.

DŮVODY, proč nakupovat právě u nás…

1. Nabízíme široké spektrum vín a destilátů z celého světa. V současné době pracujeme každý den na tom, abychom Vám přinášeli vína a lihoviny, které si zaslouží Vaši pozornost. Nabídku rozšiřujeme i dle Vašich podnětů s cílem uspokojit Vaše potřeby. Prioritou je pro nás Vaše spokojenost.
2. Veškerá vína skladujeme ve vhodných podmínkách, a tudíž jsou skladem k okamžitému odběru či k brzké expedici. Garantujeme Vám dodání do 5 dnů, ovšem s ohledem na situaci u našich smluvních partnerů pro přepravu.
3. Vína je možné objednávat bez minimální hranice počtu či ceny Vaší objednávky. Přizpůsobíme se Vašim požadavkům.
4. Nabízíme náš Vínečko Club, přičemž,  pokud se stanete součástí naší rodiny milovníků a znalců vína a stanete se jeho členem,  budeme Vám garantovat nižší ceny nabízených vín a další akce.
5. Každý měsíc se Vám budeme snažit přinést nějakou novinku či zajímavou nabídku pro Vás, milovníky vína.
6. Zdarma Vám nabízíme možnost využít služeb našeho sommeliera, který Vám velmi rád poradí nejen při výběru vín, ale i při sestavení nabídky Vaší provozovny. Současně je možné využít jeho služeb v průběhu Vašich akcí – degustací, setkání s přáteli či rodinných oslav.
7. V rámci naší webové prezentace Vám budeme postupně přinášet podrobné informace o světě vína a nejen o něm. 

A TO ROZHODNĚ NENÍ VŠE…
Vaše zboží si můžete taktéž vyzvednout osobně na naší prodejně Vinotéky Vínečko. Pokud se v našem e-shopu zaregistrujete, můžeme Vám s předstihem zasílat veškeré informace o našich novinkách, veškeré aktuality formou e-mailového zpravodaje.
Užíváte FACEBOOK, pak právě pro Vás je určen náš profil Vínečko – vinotéka, na kterém se těšíme na Vaše příspěvky a současně Vám přinášíme novinky ze světa vína.
V neposlední řadě je našim cílem neustále zlepšovat naše služby, zkvalitňovat naši nabídku a plnit Vám Vaše přání. Součástí naší filozofie je snaha Vás obohatit o mnohé informace, které by Vám mohli být prospěšné.

Potřebujete poradit ? PROČ NAKUPOVAT PRÁVĚ U NÁS

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace