VINNÁ TURISTIKA

Krása vína nespočívá jen v samotném nápoji, ale i v místech, kde se víno rodí. Poznejte spolu s námi místa, která jsou vínem doslova prostoupeny historií a současností vína. Představíme Vám nejen turistické cíle České republiky, ale i nejzajímavější destinace vinařského světa. Studium nikdy nekončí. Poznejte svět vína s námi.

VINAŘSKÉ CÍLE OBLASTI ČECHY

Stejně jako ve vinařské oblasti Morava, i ve vinařské oblasti Čechy nalezneme jedinečné turistické cíle spojené s touto jedinečnou vinařskou oblastí. Podívejte se spolu s námi do Prahy, Litoměřic či Mělníka. Přejeme Vám příjemnou cestu.

CÍLE VINAŘSKÉ TURISTIKY

Cestování za vínem, jedna z nejkrásnějších povinností sommeliera. Procestujte s námi celý vinařský svět. Nahlédněte s námi pod pokličku vinařských cílů České republiky - Znojmo, Valtice či Sklepní kolonii ve Vrbici.

VÝZNAMNÉ VINAŘSKÉ OBCE

S vínem je spojeno vinařství, a každé vinařství sídlí v některé z vinařských obcí. Spolu s námi procestujte vinařský svět, poznejte výjimečné vinařské obce jako Velké Bílovice, Valtice či Mikulov a Znojmo.

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku )
opiště kód
antispam
     Více informací

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace