ZAJÍMAVOSTI SVĚTA VÍN

Samozřejmě víme, že nemůžeme obsáhnout veškeré informací a proto Vám v této sekci představíme ty nejzajímavější informace spojené s vinařskou tématikou. Doufáme, že najdete inspiraci v jednotlivých zajímavých článcích o zajímavostech ze světa vína. Studium nikdy nekončí. Poznejte svět vína s námi.

VOC BLATNICE

VOC vína dostala nového zástupce v podobě unikátního VOC Blatnice, které reprezentuje typická vína z této oblasti, kdy právě jim propůjčuje jedinečnost a výjimečnost prostřednictvím klima, půdy a odrůd, které jsou pro místní vinice typické.

VOC PÁLAVA

Dosud nepoznané Pálavská vrchy, jedinečná krajina a bohatá historie. To vše se snoubí ve vínech VOC Pálava.

VOC MIKULOV

Překrásná krajina, v okolí Pálavských výšin, je místem, kde se rodí vína VOC Mikulov, kterým místní krajina propůjčuje jedinečnost, charakter a výjimečnost.

VOC MODRÉ HORY

Překrásná, jedinečná vína typická svou červenou barvou, vyzněním a typickýmm nádechem. Překrásná vína z jedinečných odrůd Vás potěší, pokud zakoupíte vína VOC Modré Hory.

VOC ZNOJMO

Jedinečné, první VOC v naší historii Vás zve k poznání dosud nepoznaného. Nalezněte jedinečnost ve vínech, specifickém odrůdovém vyznění a zejména poznejte krásy podoblasti znojemské, respektive specifických terroir.

VINAŘSKÉ INSTITUCE ČESKÉ REPUBLIKY

Stejně jako světové organizace, i v České republice nás ovlivňují mnohé organizace, které dohlížejí na tradice, pravidla a formální stránku vinařství v České republice. Seznámíme Vás se Svazem vinařů České republiky či Asociací sommeliérů České republiky.

VOC - VÍNA ORIGINÁLNÍ CERTIFIKACE

Nové vinařské zatřídění, které je založeno na románském systému, jež je využit v zemích jako Francie, Itálie nebo Španělsko. Společně s námi poznejte vína originální certifikace ze Znojma, Modrých hor, Mikulova a Pálavy.

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku )
opiště kód
antispam
     Více informací

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace