SNOUBENÍ VÍN

Víno je nápojem, který si zaslouží společnost ušlechtilých pokrmů. Každý člověk vnímá spojení vína a jídla individuálně a proto naše rady budou v obecné rovině. Rozhodně se vyplatí experimentovat a nacházet stále nová spojení. V této kategorii Vám taktéž představíme zajímavé recepty z celého světa a delikatesy, které se k vínu podávají. Studium nikdy nekončí. Poznejte svět vína s námi.

SÝRY A VÍNO

Sýr, vybraný společník vína, je nedílnou součástí vinné kultury. Tisíce druhů sýra si zaslouží tisíce chutí a vůní vína. Pronikněte spolu s námi do pravidel snoubení vína se sýry.

SERVIS JÍDEL A VÍN

Servis jídel a vín je náročnou disciplínou, která si zaslouží náležitou pozornost, kdy je nutné znát nejen gastronomická pravidla, ale taktéž základní pravidla snoubení vín s jídly v podobě aperitivu, předkrmu či hlavního chodu. Nechte vyniknout víno ve společnosti Vašich vybraných pokrmů.

SNOUEBENÍ VÍN S POKRMY

Snoubení jídla a vína, je odnepaměti součástí nejvyšší gastronomie. Historie sahá do dob antiky a v dnešní době opět nabývá na významu. Pronikněte spolu s námi do tajů této jedinečné disciplíny, která si zaslouží náležitou pozornost. Naučte se spolu s námi základní pravidla snoubení vín a pokrmů.

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku )
opiště kód
antispam
     Více informací

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace