PÉČE O VÍNO

Víno si zaslouží perfektní péči. Před tím, než se nám dostane do sklenky je nutné jen zahrnout správnou péči, včetně jeho uložení, správné teploty a zejména pozorností. Víno je nápojem živým, nápojem, který se neustále vyvíjí a proto je jen na Vás, kterak víno vyzraje. Zda do krásy či spadne do šedi průměru. S námi to zvládnete a Vaše vína se Vám odvděčí jedinečným zážitkem. Studium nikdy nekončí. Poznejte svět vína s námi.

ARCHIVACE, ULOŽENÍ VÍN

Krásná vína si zaslouží správné zacházení, ať už správnou teplotu či do budoucnosti správné skladování. V dnešním článku se budeme zabývat archivací vína, abychom si stejně krásné víno mohli vychutnat za pár let. Osvětlíme si i základy investování do vína, včetně základních podmínek, které bychom vínu měli dopřát. Víno si zaslouží tu nejlepší péči.

UZÁVĚRY VÍN

Uzávěr vína skrývá bohatství, netušené bohatství, které začínáme objevovat při otevření vína. Poznejte společně s námi jedinečné i tradiční uzávěry vín, ať už se jedná o korek či moderní skleněný uzávěr.

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku )
opiště kód
antispam
     Více informací

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace