VINAŘSTVÍ ROKU

VINAŘSKÉ SOUTĚŽE

Snad každý z nás je součástí vinařského světa, kde vinařské soutěže a její ceny – medaile, nás ovlivňují silněji, než se nám na první pohled může zdát. Proto, abyste se lépe orientovali ve světě vín a medailí, Vám přinášíme stručný přehled soutěží na vinařské scéně České republiky.


VINAŘSTVÍ ROKU

- tradice soutěže od roku 2010
- komplexní soutěž vinařství České republiky

Soutěž Vinařství roku spatřila světlo světa roku 2010. Jedná se o soutěž, kdy není posuzováno pouze víno, ale taktéž svým přispěním k rozvoji a modernizaci vinařství na našem území. Hodnocení je pak svázáno se soutěží Salon vín České republiky, přičemž ze sestavené tabulky je vybráno právě 6 vinařství, které se poperou o titul Vinařství roku. Mimo ocenění Vinařství roku je udělována cena veřejnosti Vindemia publica a novinářská cena Vindemia acta. Akce je spjata s českými umělci, kteří darují svá umělecká díla na víko vinařského soudku. V rámci slavnostního vyhlášení vítěze je představena v rámci soutěže Vinařství roku taktéž nová kolekce Salonu vín České republiky.

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku )
opiště kód
antispam
     Více informací

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace